Nye partnere i 2021

Arrangement

FYNSK ErhvervsTopmøde – Digital Disruption

Fynsk Erhverv afholder FYNSK ErhvervsTopmøde torsdag, den 31. marts.  Her krydrer vi generalforsamlingen med et højaktuelt indlæg om  ‘Digitaliseringens muligheder og trusler for virksomhederne’.

Vi uddeler også Optimist- og Humørprisen 2016 og styrker vores forretningsmæssige relationer over en god middag i en hyggelig og uformel atmosfære sammen med det fynske erhvervsliv.

Tilmeld dig til FYNSK ErhvervsTopmøde den 31. marts kl. 16.30, og mød op på Restaurant Næsbyhoved Skov, hvor enTim Frank Andersen af Danmarks mest succesfulde iværksættere og førende eksperter i digitalisering og disruption, Tim Frank Andersen – manden bag Mobile Pay – vil inspirere det fynske erhvervsliv til at forholde sig til den ’forstyrrende nytænkning’, som driver nye virksomheder frem – og truer eksisterende virksomheder og brancher.

Digitaliseringen baner vejen – for både dig og dine konkurrenter.  Det starter her!

Hent invitationen her.

Det er muligt at deltage i Fynsk Erhvervs generalforsamling alene. Dette kræver ikke tilmelding.

Kan du ikke nå at komme til Generalforsamlingen, så starter middagen kl. 18.00.

FYNSK Erhvervstopmøde er for medlemmer af Fynsk Erhverv.

Se de tilmeldte til Fynsk ErhvervsTopmøde her:

Produktionschef Henrik Bøgh Quicktube
Logistikchef Hans Jakob Jørgensen Quicktube
Morten K. Madsen Odin Consult ApS
Morten Rasmussen Scankab Cables AS
Tom Pelle Jensen Hotel Svendborg
Ivan Andsager Petz Dansk Sprinkler Teknik A/S
Bjarke Wolmar Odense&Co
Louise Hansen Odense&Co
Martin Brems Brems & Co.
Anette Vestergaard Bording A/S
Bjørn Petersen MADS-GOT Holding ApS
Ulrik Juul Titech Electric A/S
Kirsten Bach Krosbach Consulting
Mette Holy Jørgensen PwC
Rune Aagaard Focus Advokater
Peter Kjærsgaard Kollegieboligselskabet
Henning Blume Islund Kollegieboligselskabet,
John Klindt Business Broker A/S
Grethe Adamsen Dahl Isolerings-Gruppen A/S
Kurt Adamsen Isolerings-Gruppen A/S
Torben Poulsen Isolerings-Gruppen A/S
Helle Bilberg Isolerings-Gruppen A/S
Jesper Møller Sydbank
René Ringsted Sydbank
Michael Lindebjerg Møller Andersen Partners Advokatfirma
Bjarke Windeløv Graae Andersen Partners Advokatfirma
Claus Lethenborg Bloomit
Poul Jørgensen Nordea, Erhvervscenter Fyn
Søren Østergaard Nordea – Private Banking
Esben Hallundbæk Hansen Bording A/S
Henrik Hansen Bording A/S
Michael Clemmensen Focus Advokater
Ib Nørager Rasmussen Amstrup & Baggesen Entreprise A/S
N.O. Jensen Amstrup & Baggesen Entreprise A/S
Annette Steenfat Det Lille ErhvervsRejsebureau
Kirstine Mengel Fotograf Kirstine Mengel
Jørn Ravn F10 Human Resource
Eiler Toft-Andersen F10 Human Resource
Torben Orloff Lauridsen Orloff Erhverv A/S
Kurt Keilberg Æresmedlem
Peter Zinck Orloff Erhverv A/S
Michael Kvist Michael Kvist
Jonathan Bornemann Junker House of Code
Rasmus Styrk House of Code
Gert Lavsen House of Code
Hans Toksvig Larsen Midtconsult P/S
Søren Jepsen EL-Team Fyn A/S
Anders Trans Sørensen Redweb
Jim Vestergaard Redweb
Mikael Johansen PwC
Nils Aaskov Handelsbanken
Klaus Rydal Handelsbanken
Claus Wårsøe Uniggardin
Knud Steen Larsen TREFOR A/S
Tommy Lykkegaard TREFOR A/S
Jan Jacobsen SC Tech ApS
John T. Nielsen Vækstplatformen ApS
Kim Tapping Birn+Partners
Peter Kold Kold +Partners
Anne-Marie Løfqvist Maskincompagniet
Finn Schlitterlau TCA Lift A/S
Henrik Nygaard Kokken og Jomfruen A/S
Jan Grevelund Revision & Råd
Jesper Skalshøj Allerup Teknik A/S
Mogens Tveskov Togt Ejendomme ApS
Per Lindegaard Co-Operation
Steen Sørensen Gardiline A/S
Tomas Henneby Henneby Nielsen Rådg. Ingeniører
Torben Hjorth Stagbird
Kim Thygesen Blue Water Shipping
René Ringsted Sydbank
Finn Buus Nielsen Formand
Else-Marie Lønvig Sundhedsekspressen ApS
Lene Sjöberg Sundhedsekspressen ApS
Tom Juul Jensen Realkredit Danmark
Carl Bech Pedersen Danske Bank
Flemming Knudsen Advizor IT A/S
Per Therkelsen Deloitte
Liat Hansen Liat Hansen Reklame
Jørgen Dirksen Rynkeby Foods A/S
Søren Jan Nielsen Danske Bank
Niels Søren Rasmussen GASA Group
Kenny R. M. Sørensen Lederindsigt
Ebbe Overgaard Fuglsang ON ROBOT
Christian Olesen Velocator
Jonas Cort Pedersen SkyLevel
Daniel Vous Prison Ink og Pandamo
Patrick Thomsen Pandoma Founder
Henrik Skov Skov Rejser
Rasmus Uhre Cortex Lab.
Mads Fugl CoWorking Odense
Dorte Møller Madsen STORMVIND
Søren Windell Restaurant Grønttorvet
Peder Grønnegaard Rasmussen SØBY Revisorer
Margit Frølund Hansen SØBY Revisorer
Claus N. Sørensen FormueFyn Fondsmæglerselskab
Jesper Hauschildt Focus Advokater Ordstyrer
Tim Frank Andersen Oplægsholder
Thomas Visti Mobile Industrial Robots ApS
Poul Strandmark Foreningen af virksomheder ved Odense Havn
Jacob Jensen Foreningen af virksomheder ved Odense Havn
Kristoffer Blom Cresco Consulting
Lena Bech Rasmussen Bech Rasmussen & Skjøth
Per Andersen Dansk Boligbyg a/s
Jens Hempel-Hansen H. J. Hansen A/S
Jytte Reinholdt Fynsk Erhverv
Lolle H. Schierff Fynsk Erhverv
Bjarke A. Hansen Fynsk Erhverv
Birgitte Agerfeld Fynsk Erhverv
Hanne B. Jørgensen Fynsk Erhverv